0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін перерахував законопроекти, необхідні для наступного траншу МВФ


Мінфін перерахував законопроекти, необхідні для наступного траншу МВФ

Міністерство фінансів закликає Верховну раду ухвалити пакет законопроектів, необхідних для продовження співпраці із західними кредиторами.

Про це повідомляється на офіційній сторінці міністерства в Facebook.

Читайте також: Кінець світу без МВФ не настане – Сологуб

Відзначається, що вже цього тижня парламент матиме можливість ухвалити пакет законопроектів, які дозволять створити в Україні сучасну європейську митницю, ефективніше протидіяти відмиванню доходів і запобіганню ухиленню від оподаткування, захистити інвесторів від зловживань на ринках капіталу.

Крім того, ухвалення нових законопроектів дозволить реформувати небанківський фінансовий сектор і забезпечити автоматичний доступ Національного агентства з питань запобігання корупції та реєстрів, необхідних для ефективної реалізації його повноважень.

“Ухвалення цих законопроектів стане суттєвим кроком України на шляху євроінтеграції, відкриє доступ до подальшої макрофінансової допомоги Європейського союзу, що дозволить продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, дозволить фінансове партнерство з державою Катар, буде потужним сигналом для інших потенційних інвесторів і, як наслідок, сприятиме збереженню макроекономічної стабільності в Україні”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua