0 800 307 555
0 800 307 555

Пасажири зможуть стежити за своїм багажем в аеропортах онлайн


Пасажири зможуть стежити за своїм багажем в аеропортах онлайн

У Росії розробили спеціальні мітки, які допоможуть маркувати багаж в аеропортах і стежити за його пересуванням. Відзначається, що нова технологія допоможе уникнути втрат валіз.

Відомо, що RFID-чіп, який планується прикріплювати на реєстраційних стійках, буде одноразовим і передаватиме інформацію про місцезнаходження багажу через особливий додаток, який можна встановити на телефон.

Повідомляється, що розробляли технологію в ОЕЗ “Технополіс “Москва”.

За рішенням Міжнародної асоціації повітряного транспорту з 2020 року маркування багажу RFID-мітками буде обов’язковим по всьому світу. У зв’язку з цим аеропорти активно почали закуповувати такі чіпи і проводити їх тестування.

Спеціальна мітка має кріпитися до валізи на стійках реєстрації і не зніматися до закінчення перельоту. Пасажиру буде повідомлятися номер трекера для відстеження статусу транспортування багажу через мобільний додаток авіакомпанії або аеропорту. У випадку пропажі користувач і співробітники аеропорту точно знатимуть, на якому саме етапі було загублено речі, що дозволить максимально швидко їх знайти. Цікаво, що мітки одноразові, і після прибуття їх необхідно зняти з валіз. При цьому пошкодити чіп під час перельоту практично неможливо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua