0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei випадково підтвердила камеру з чотирма сенсорами у P30 Pro


Huawei випадково підтвердила камеру з чотирма сенсорами у P30 Pro

Після офіційного оголошення в Twitter про те, що презентація флагманських смартфонів наступного покоління серії Huawei P30 відбудеться 26 березня на заході в Парижі і публікації короткого 10-секундного відео, призначеного для привернення уваги до суперсучасних навичок масштабування свого наступного флагманського пристрою, китайська компанія, можливо, ненавмисно розкрила одну з ключових особливостей P30 Pro.

Гендиректор Huawei Consumer Business Group Річард Ю (Richard Yu) поділився в соціальній мережі Weibo нешкідливим на перший погляд знімком Місяця, зробленим на минулому заході, присвяченому місцевому святу ліхтарів.

У той час як текст, який супроводжує знімок, був явно написаний на смартфоні Porsche Design Mate 20 RS, реальне зображення могло бути отримано на іншому пристрої, про що говорить незграбно відредаговане посилання на камеру в нижньому лівому кутку знімка.

Незважаючи на грубу спробу гендиректора приховати зазначене посилання на цій фотографії, можна легко визначити, що для зйомки не могла використовуватися потрійна камера Leica. Тут вказано пристрій «Pro», оснащений камерою Leica з чотирма сенсорами, який може бути тільки смартфоном Huawei P30 Pro, оскільки, як модель P20 Pro, так і Mate 20 Pro оснащені «всього лише» потрійними камерами, розташованими на тильній панелі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua