0 800 307 555
0 800 307 555

Резервний акумулятор Xiaomi підтримує бездротову зарядку


Резервний акумулятор Xiaomi підтримує бездротову зарядку

Компанія Xiaomi представила кілька аксесуарів для смартфонів: в число новинок увійшли резервний акумулятор, станція бездротової зарядки і автомобільний тримач з функціями зарядного пристрою.

Резервна батарея має ємність 10 000 мА·год. Цього буде достатньо для заповнення запасу енергії середньостатистичного смартфона не менше двох-трьох разів.

Акумулятор підтримує 10-ватну бездротову зарядку по стандарту Qi: для підзарядки смартфона його достатньо покласти на поверхню резервної батареї. Передбачені порти USB Type-C і USB Type-A. Габарити становлять 147,9 × 71,6 × 18,4 мм.

Станція бездротової зарядки також використовує технологію Qi. Забезпечується потужність до 20 Вт. Виріб виконаний у вигляді шайби.

Новий автомобільний тримач Xiaomi підтримує 20-ватну бездротову зарядку за стандартом Qi. Цей пристрій наділений симетричним портом USB Type-C. Інфрачервоний сенсор визначає момент встановлення смартфона і забезпечує його утримання. Габарити аксесуара – 117,2 × 73,4 × 91,7 мм.

Вартість резервного акумулятора складає приблизно 22 долари США. Зарядна станція обійдеться в 14 доларів, автомобільний тримач – в 25 доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua