0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ стягнув заставу з рефінансування "Приватбанку" в Дніпрі


НБУ стягнув заставу з рефінансування "Приватбанку" в Дніпрі

НБУ 13 лютого отримав чергове рішення про звернення стягнення на предмет іпотеки, що забезпечує виконання кредитних зобов’язань “Приватбанку”.

Про це повідомили в прес-службі Нацбанку.

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив у повному обсязі позовну заяву НБУ до компанії “Арлан” про звернення стягнення на предмет іпотеки: офісні приміщення в м. Дніпро вартістю 17,6 млн грн, передані в забезпечення виконання зобов’язань “Приватбанку” за кредитом рефінансування.

Будівлю в Дніпрі по вул. Святослава Хороброго, 27 заклали відразу дві компанії: “Арлан” і “Акватера”. Їхні іпотечні договори від 29 травня 2014 року стосувалися окремих поверхів і приміщень у цій будівлі.

Сумарно НБУ хоче стягнути з них 61 млн грн.

Нагадаємо, що 4 грудня у Високому суді Лондона було винесено офіційне рішення у справі за позовом “Приватбанку” до його екс-власників. Суддя дозволив банку оскаржити рішення суду першої інстанції в питанні юрисдикції. Суд визнав, що банк став жертвою масштабних шахрайських дій, але дійшов висновку, що не має юрисдикції для розгляду позову банку проти його колишніх акціонерів.

Довідка Finance.ua

  • 21 грудня 2016 року “Приватбанк” перейшов у державну власність.
  • Держава отримала 100% в його капіталі, фінустанова була докапіталізована на суму 116,8 млрд грн. В кінці червня 2017 року Кабмін вирішив докапіталізувати банк ще на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ та висновку незалежного аудитора – компанії EY.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua