Україна поскаржилася в СОТ на нові санкції РФ щодо транзиту


Україна поскаржилася в СОТ на нові санкції РФ щодо транзиту

Україна на засіданні комітету з питань спрощення процедур торгівлі Світової організації торгівлі (СОТ) заявила про недотримання РФ своїх зобов’язань щодо свободи транзиту, повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) на сайті.

“Зокрема, представники української делегації звернули увагу членів комітету про введення РФ заборони на ввезення на їх територію окремих товарів, що переміщуються транзитом через територію України з третіх країн, які є членами СОТ”, – вказало МЕРТ за підсумками засідання комітету 12-13 лютого 2019 року в Женеві (Швейцарія).

На думку української сторони, такі заходи суперечать положенням статей V: 6 ГАТТ 1994 і 11.4 Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі та, як наслідок, створюють додаткові перешкоди для транзиту, уточнило МЕРТ.

29 грудня 2018 року РФ оприлюднила постанову уряду, яка серед іншого забороняє ввезення на митну територію РФ товарів згідно із затвердженим переліком, що переміщувались транзитом через Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua