"Кредобанк" отримав нагороду в номінації "Чистий банк" рейтингу "Банки 2019 року"


"Кредобанк" отримав нагороду в номінації "Чистий банк" рейтингу "Банки 2019 року"

«Кредобанк» визнано переможцем рейтингу «Банки 2019 року» за версією агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Чистий банк» серед банків іноземних банківських груп. Нагороду присуджено за співвідношення кредитів 1−2 класу фізичних осіб і 1−3 класу юридичних осіб до розміру кредитного портфеля за січень-листопад 2018 року.

Рейтинг «Банки 2019 року» розраховувався на основі даних звітності банків, опублікованих Національним банком України станом на 1 січня та на 1 листопада 2018 року. Ключовими показниками для розрахунків місць в рейтингу стали розмір активів, депозитного и кредитного портфелів фізичних и юридичних осіб, якість кредитних портфелів, прибуток банків, а також динаміка портфелю пластикових карт. У 2019 році рейтинг визначався для кожної з груп банків за класифікацією НБУ — окремо для банків іноземних банківських груп, банків з державним капіталом та банків з приватним українським капіталом.

«Висока якість кредитного портфеля, як і його ефективність, є однією із стратегічних цілей „Кредобанку“. Ми досягаємо цієї цілі завдяки ґрунтовному аналізу клієнтів та високій якості процесів та кваліфікації ризик-менеджменту банку. Перемога у номінації „Чистий банк“ рейтингу „Банки 2019 року“ переконливо підтверджує наш високий результат у цьому напрямку», — говорить Орест Кореновський, виконавчий директор вертикалі ризиків АТ «Кредобанк».

У 2019 році «Кредобанк» отримав ще кілька відзнак експертної та медіа-спільноти. Зокрема, банк отримав перше місце у номінаціях «Кращі депозити для бізнесу 2018 року» та «Кращі кредити на придбання нерухомості на вторинному ринку 2018 року» і третє місце в номінації «Найкращі пропозиції в розрахунково-касовому обслуговуванні» премії «Prostobank Awards 2018» від агентства «Простобанк консалтинг», а також друге місце у рейтингу найнадійніших банків України від веб-порталу «Оглядач» та журналу «Рейтинг».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
В Контексті Finance.ua
Опитування