0 800 307 555
0 800 307 555

Порошенко розповів, що в українській економіці є точками опори


Порошенко розповів, що в українській економіці є точками опори

Президент Петро Порошенко наголошує на стратегічній важливості для розвитку економіки агропромислового комплексу, який має великі конкурентні переваги в світовій економіці.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Ми можемо вийти на лідерські позиції у секторах економіки, де Україна вже має певні конкурентні переваги щодо інших країн. Вони стануть точками опори, від яких відштовхнемося вперед. Вони принесуть кошти для того, щоби забезпечити відчутне підвищення рівня життя людей», – наголосив Президент.

Він нагадав, що минулого року Україна зібрала понад 70 мільйонів тон зерна. “Це – наш абсолютний рекорд. Ніколи до цього Україна не збирала такий врожай», – зазначив Президент.

Глава держави підкреслив, що Україна стабільно входить до десятки найбільших світових виробників зерна і до трійки найпотужніших його світових експортерів.

Президент також зазначив, що минулого року Україна ввійшла в десятку найбільших світових постачальників молочної продукції та традиційно займає перше місце з експорту соняшникової олії, забезпечуючи більше половини її світового експорту.

«Прибутковість агропромислового комплексу через механізм децентралізації буде втілюватися у вагомі соціальні проекти на селі. Зараз триває будівництво близько п’ятисот амбулаторій. І для них вже закупили автомобілі. Але це лише частина великого проекту із розвитку сільської медицини», – сказав Президент та нагадав, що ця ініціатива стала можливою за рахунок коштів, які Генеральна прокуратура конфіскувала у представників попередньої влади. «Вкрадені гроші повернулися до державної скарбниці», – сказав Президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua