Китайці почали випускати транспортні безпілотники


Китайці почали випускати транспортні безпілотники

Китайська компанія Star UAV System приступила до серійного виробництва транспортного безпілотного літального апарату AT200.

Випробування безпілотного апарату проводилися в 2017-2018 рр. і були визнані успішними, після чого розробники і приступили до випуску.

Транспортний безпілотник AT200 розроблений на базі новозеландського багатоцільового літака PAC P-750 XSTOL. Апарат максимальною злітною масою 3,4 тонни здатний перевозити вантажі масою до 1,5 тонни. Безпілотник може розвивати швидкість до 313 км на годину і виконувати польоти на відстань до 2,2 тис. км. Висота польоту AT200 становить 6,1 тис. м.

Для зльоту і посадки китайському беспилотнику, як стверджують розробники, необхідна смуга довжиною всього 200 м. Безпілотник може злітати і сідати в автоматичному режимі.

Випробування льотної придатності безпілотника завершилися в 2018 р. Прототип AT200 успішно виконав заздалегідь запрограмований політ.

На думку експертів, використання таких апаратів дозволить полегшити завдання із забезпечення людей, що проживають у важкодоступних районах Китаю, продовольством і необхідними товарами, і водночас скоротити витрати на доставку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування