0 800 307 555
0 800 307 555

Медалі для Олімпіади в Токіо зроблять з 5 мільйонів телефонів


Медалі для Олімпіади в Токіо зроблять з 5 мільйонів телефонів

Як і було оголошено майже 3 роки тому, організаційний комітет Олімпійських та Паралімпійських ігор 2020 року в Токіо підтвердив намір використовувати електронні відходи для виготовлення медалей для спортсменів. З викинутих і зданих на утилізацію гаджетів добудуть тонни бронзи, срібла і золота.

За словами представників комітету, громадськість, компанії по всій Японії, а також місцеві та закордонні спортсмени надали величезну підтримку.

В результаті ініціативи муніципальна влада зібрала близько 47 488 тонн електронних відходів. Сюди входять більш ніж 5 мільйонів старих телефонів, які користувачі здали в магазинах місцевого оператора NTT DOCOMO. Крім того, в поштових відділеннях та інших громадських закладах були встановлені пункти прийому старої техніки.

Ще в червні минулого року було видобуто 2700 кг переробленої бронзи, а станом на жовтень 2018-го організатори відзвітували про видобуток 93,7% з необхідних 30,3 кг золота і 85,4% від 4100 кг срібла. Комітет упевнений, що завдяки вже зібраним запасам він отримає достатньо матеріалів для створення медалей вже до 31 березня цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua