0 800 307 555
0 800 307 555

"Нафтогаз" у середині березня розірве контракт з головою "Укргазвидобування"


"Нафтогаз" у середині березня розірве контракт з головою "Укргазвидобування"

НАК “Нафтогаз України” розірве контракт з головою АТ “Укргазвидобування” Олегом Прохоренком з 15 березня 2019 року, йдеться в прес-релізі групи.

За її даними, до затвердження наглядовою радою НАК нового голови правління “Укргазвидобування” тимчасово виконувати обов’язки керівника цієї компанії буде голова новоствореного “газового” дивізіону групи Андрій Фаворов.

“Ми вдячні Олегу Прохоренку за велику роботу, яку він провів в “Укргазвидобуванні” за останні три роки. Прийнявши управління компанією в умовах надзвичайно обмежених ресурсів, Олег зумів не допустити зменшення видобутку газу. Він домігся безперечного прогресу в оновленні УГВ і впровадженні нових технологій, зокрема, інтенсифікації виробництва. Я дякую Олегу за його внесок у перший етап реформи “Нафтогазу” і переконаний, що попереду на нього чекають нові успішні проекти”, – сказав голова НАК Андрій Коболєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua