0 800 307 555
0 800 307 555

У метро Києва з'являться табло зі зворотним відліком часу


У метро Києва з'являться табло зі зворотним відліком часу

У столиці на пленарному засіданні Київради депутати підтримали рішення “Про встановлення на станціях Київського метрополітену” табло зворотного відліку часу до прибуття поїзда”.

“За” проголосувало 73 депутати, пише Сьогодні.

У Київраді зазначають, що така система є загальноприйнятою у всіх країнах світу, де є метро. Крім того, пасажирам буде зручніше. За документом, табло повинні встановити на платформах з боку прибуття поїзда. Виняток може бути зроблено для тих станцій, конструкція яких цього не дозволяє.

Нагадаємо, зараз годинник на станціях показує, скільки часу минуло після того, як поїзд пішов.

“Кияни неодноразово звертали увагу влади на необхідність введення відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття поїзда. Так, у 2015 році була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 000 голосів. Але вона була відхилена, мотивували це відсутністю належного фінансування”, – зазначив співавтор рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

На його думку, бюджет Києва в останні роки перевиконується, тому необхідні кошти можна знайти. Але скільки потрібно грошей на нові табло, стане відомо після розробки проектно-кошторисної документації. Точну дату, коли нові табло можуть з’явитися в підземці, поки що не називають.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua