428
Франція почала розробку гіперзвукової зброї
— Технології&Авто
Франція планує розробити гіперзвукову зброю та провести випробувальний запуск в 2021 році. Країна вже запустила проект під назвою V-Max, який націлений на створення гіперзвукового бойового блоку, що розвиває швидкість до 6 тисяч кілометрів на годину.
Про це повідомило видання The National Interest.
Також цей проект буде спрямований на створення стратегічної ядерної зброї, а її розробкою займеться компанія ArianeGroup. Планується, що перший випробувальний політ V-Max відбудеться в 2021 році.
Водночас National Interest повідомляє, що, незважаючи на те, що Франція володіє серйозними технологічними напрацюваннями і має розвинену авіакосмічну промисловість, п’ять років – занадто короткий термін для створення гіперзвукової зброї.
Раніше військово-повітряні сили Франції провели імітацію місії з ядерного стримування, після того як США та Росія оголосили про плани вийти з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною