0 800 307 555
0 800 307 555

Відразу три покоління iPhone не зможуть оновитися до нової iOS - ЗМІ


Відразу три покоління iPhone не зможуть оновитися до нової iOS - ЗМІ

Всі пристрої, які працювали під управлінням iOS 11, свого часу змогли оновитися до iOS 12. Але з iOS 13 все буде інакше. iOS 13 не буде доступна на iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

Про це повідомляє Appleinsider з посиланням на ізраїльський сайт The Verifier.

Читайте також: Apple планує випустити iPhone з потужною 3D-камерою у 2020 році

Що стосується iPad, експерти вважають, що Apple відмовиться від підтримки iPad mini 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad Air 2 і, можливо, iPad mini 4. iPod touch шостого покоління вказаний як пристрій, який також буде несумісний з iOS 13.

Apple прагне якомога довше підтримувати старі пристрої. І iOS 12, і iOS 11 підтримувалися моделями iPhone від 5s і старше , iPad mini 2 і новіше, а також iPad Air і новіше.

На момент запуску iOS 12 деяким з цих пристроїв було п’ять років. Тому сценарій відмови відразу від кількох поколінь смартфонів здається малоймовірним. Правда, iPhone 5s і iPhone SE все ж навряд чи отримають апдейт.

Сайт стверджує, що на додаток до відмови від підтримки iOS 13 на широкому діапазоні пристроїв Apple також обмежить деякі функції iOS 13, щоб «змусити якомога більше користувачів оновитися до останніх моделей iPhone». Дійсно, іноді функції iOS обмежуються тільки новими пристроями через апаратні обмеження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua