0 800 307 555
0 800 307 555

S&P змінило прогноз щодо рейтингу емітента Metinvest


S&P змінило прогноз щодо рейтингу емітента Metinvest

Рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило Metinvest довгостроковий міжнародний рейтинг в національній валюті на рівні “B-” емітенту Metinvest. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані рейтингового агентства.

У S&P Global Ratings зазначили, що прогноз щодо рейтингу – “позитивний”. Попередній прогноз був “стабільний”.

Раніше журнал International Financing Review (IFR) визнав транзакцію “Метінвесту” з рефінансування своєї боргової заборгованості угодою року з випуску облігацій серед емітентів країн Європи, Близького Сходу і Африки.

У IFR вважають, що угода, в рамках якої використовувалися два фінансові інструменти, була складною, але успішною в усіх відношеннях, дозволивши “Метінвесту” знизити середню вартість боргу і ризики рефінансування.

Як відомо, “Метінвест” в квітні 2018 року рефінансував заборгованість на суму 2,271 млрд доларів США, випустивши два транші облігацій на суму 1,592 млрд доларів США і отримавши кредитну лінію передекспортного фінансування на суму 765 млн доларів США.

Крім того, в компанії підкреслили, що це найбільший випуск єврооблігацій в українському корпоративному секторі. Угода отримала істотну підтримку з боку світової спільноти інвесторів і провідних європейських фінансових інститутів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua