Що відбувається з індивідуальним медичним страхуванням в Україні? Відповідають експерти Аска


Що відбувається з індивідуальним медичним страхуванням в Україні? Відповідають експерти Аска

Рівень користування послугами страхування здоров’я в Україні поки невисокий. Але директор з роздрібного страхування СК Аска Тетяна Пінчук впевнена – це напрямок буде розвиватися. Про особливості таких послуг, пропозиціях страховиків і, звичайно, переваги страхового захисту в Аска, можна прочитати в матеріалі «Mind».

Експерти Аска звертають увагу, що поряд з класичними програмами ДМС в 2019 році з’являються нові можливості страхування на випадок хвороби – зокрема, компанія пропонує програму «Формула здоров’я». Вона починає діяти, якщо лікар підтверджує, що є проблеми зі здоров’ям – потрібна операція, відновлення після травми або встановлено серйозний діагноз, що вимагає лікування. Тоді Аска перераховує кошти на особистий рахунок клієнта – в договорі визначено конкретний перелік діагнозів або проблемних ситуацій, коли клієнт отримує на руки грошову виплату.

«Сума, яку компанія зобов’язується виплатити, визначена в договорі, вона може бути навіть більшою, ніж фактичні витрати на лікування хвороби. Страхову виплату клієнт може витрачати на медичні послуги, ліки або реабілітацію на свій розсуд», – розповідають в СК Аска.

Як програми ДМС, так й поліс страхування здоров’я можна поєднувати, забезпечуючи більш повний страховий захист, наприклад, в разі постановки діагнозу, який вимагає дорогого лікування. «Як правило, в рамках програми ДМС страхова компанія оплачує діагностику і один курс лікування важкої хвороби, до 30 днів, на тривале лікування і реабілітацію цього може не вистачити. Тому незалежно від того, чи є у вас класичний медичний поліс, краще мати ще й страховку на випадок хвороби, бажано на суму від 200 000 грн. Їх середня вартість коливається на рівні 3-6 тис. грн на рік», – додає Тетяна Пінчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:АСКА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua