0 800 307 555
0 800 307 555

Ідея Банк «Банк №1 по Депозитних продуктах»


Ідея Банк «Банк №1 по Депозитних продуктах»

За підсумками 2018 року, «Ідея Банк» підтвердив свою позицію «Банку № 1 по депозитних програмах», отримавши перше місце в номінації премії Prostobank Awards від агентства «Простобанк Консалтинг» – «Кращий депозитний продукт», при визначенні переможців серед депозитних програм аналітики агентства «Простобанк Консалтинг», враховували відсоткову ставку, мінімальну суму депозиту, періодичність виплати відсотків, а також походження капіталу банку.

В січні 2019р. OBOZREVATEL разом із журналом «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах» визначив рейтинг найнадійніших українських банків, згідно якого АТ «Ідея-Банк» увійшов в ТОП-10 найбільш надійних банків, а отже засвідчив одні з кращих результатів за такими критеріями як: обсяг сплачених податків з прибутку клієнтів за депозитами, виконання економічних нормативів НБУ та кредитні ризики.

Наприкінці грудня 2018 року ІДЕЯ БАНК посів 6-місце в рейтингу найнадійніших кредитних установ за версією Dragon Capital.

На даний час АТ «Ідея Банк» посідає лідируючі позиції по продажу депозитних продуктів на банківському ринку, оскільки пропонує найбільш дохідні депозити серед банків з європейськими інвестиціями, має депозитний ряд продуктів, що задовольняє різні потреби клієнтів, а наявні акційні пропозиції для нових та діючих вкладників ще раз підтверджують те, що Ідея Банк – інноваційний банк, який швидко реагує на тенденції ринку та пропонує нові продукти, що максимально відповідають вимогам клієнтів.

АТ «Ідея Банк» гарантує збереження коштів, які громадяни довіряють нам. Банк робить ставку на депозитний продукт, що вже добре показав себе – вклад “Безпечний”, оскільки демонструє високу дохідність у поєднанні із багатофункціональністю.

Інформаційна довідка:

АТ «Ідея Банк» – універсальний банк, активно розвиває кредитування населення і юридичних осіб. Банк заснований в 1989 році. 22 червня 2007 року група Getin Holding S.A. стала власником 93% акцій ВАТ «АКБ Прикарпаття». 16 листопада 2007 затверджено нову назву банку – ВАТ «Плюс Банк», з 21 грудня 2009 року – ПАТ «Плюс Банк» .13 жовтня 2011 р банк перейменований в ПАТ «Ідея Банк». На даний момент це одна з найбільших польських інвестицій в Україні. До складу групи також входять банки в Польщі, Білорусі та Румунії.

З моменту входження до складу Getin Holding S.A. в Банку здійснено комплекс перетворень та нововведень, починаючи від стратегії розвитку і закінчуючи перебудовою внутрішньої структури управління і організації роботи. Інвестори принесли в банк нові фінансові технології та інструменти, які використовує Getin Noble Bank, головний актив Getin Holding S.A., на європейському ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua