0 800 307 555
0 800 307 555

«Укрзалізниця» відстежуватиме крадіжки за допомогою дронів


«Укрзалізниця» відстежуватиме крадіжки за допомогою дронів

Залізничний інформаційний портал повідомляє, що ПАТ «Укрзалізниця» і приватні ІТ-підприємства розробляють дронову систему нагляду за правопорядком на вокзалах. Дрони стартапу UZ Air Guard, зокрема, вестимуть відеоспостереження локацій з найчастішими випадками крадіжок, контролюватимуть стан вагонів, діагностуватимуть мости й тунелі.

Портал акцентує втрати ПАТ «Укрзалізниця» від крадіжок елементів інфраструктури залізниці: в середньому щомясічні втрати підприємства від них становлять шість мільйонів гривень.

Автор проекту UZ Air Guard, начальник відділу впровадження організаційних змін у Департаменті організаційного розвитку АТ «Укрзалізниця» Костянтин Дода каже, що найбільше зловмисників цікавлять елементи залізничної колії та засоби сигналізації і зв’язку. «Це вироби із чорних та кольорових металів, котрі в більшості випадків крадії здають до пунктів прийому металобрухту», – пояснює чиновник.

Відеонагляд з дронів передбачено встановити на 68 ділянках вокзалу. Кожну патрулюватимуть два дрони. Оператори нагляду повинні будуть реагувати на появу порушників.

Для реалізації UZ Air Guard автори збираються залучити дев’ять мільйонів гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua