0 800 307 555
0 800 307 555

Укргазбанк надав тендерних гарантій на 1,3 млн дол. США для компаній-нерезидентів


Державний Укргазбанк надав гарантій на суму 1,3 млн дол. США для компаній – нерезидентів для участі у тендерних торгах на території України завдяки співпраці з провідними іноземними банками. Зокрема, партнерами банку вже стали провідні іноземні банки з Китаю, Туреччини та Європи.

b9a2875a6b5e34a306a14aacb144127e.jpg

Сьогодні згідно з українським законодавством компанії-нерезиденти можуть брати участь у тендерних закупівлях на території України лише шляхом надання гарантій від українського або першокласного іноземного банку. Віднині таке зобов’язання бере на себе Укргазбанк завдяки розширенню міжнародної співпраці з провідними іноземними банками. Така взаємодія дозволяє Укргазбанку надавати гарантії на користь будь-якого організатора закупки з державного або комерційного сегменту.

Для Укргазбанку це зобов’язання є низько-ризиковою операцією. Термін виконання – 3-4 дні. А конкурентоспроможні умови з одного боку заохочують нерезидентів до участі у державних тендерних торгах на території України, з іншого – підвищують якість самих тендерів та знижують їх вартість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua