0 800 307 555
0 800 307 555

Економіст пояснив, чим загрожує Україні нова світова криза


Економіст пояснив, чим загрожує Україні нова світова криза

Криза, яка почалася в 2007 році, не припинялася і в Україні не припиниться ще мінімум до 2023-2024 років.

Про це заявив директор Інституту трансформації суспільства, економіст і політолог Олег Соскін.

“Криза, яка почалася в 2007 році, не припинялася. Зараз почалася нова фаза. Ми перебуваємо у фазі падіння, яка завжди триває 12-15 років, тобто в 2020 році в найбільш розвинених і успішних країнах припиниться тільки фаза падіння”, – пояснив він. Слідом за фазою падіння почнеться 15-річна фаза депресії і стагнації. А оскільки Україна – лузер, країна “ентропійної воронки”, то у нас фаза падіння в кращому випадку, якщо прийде нормальний президент, припиниться десь в 2023-2024 році, а після цього ще буде 15 років стагнації, гниття. Тому найближчим часом в світі нічого доброго не буде”, – вважає економіст.

За його словами, Києву потрібно орієнтуватися на ті країни, які зуміли підготуватися: Австрію, Швейцарію, Голландію і Бельгію.

“Важко буде Франції, Великобританії, Німеччині. Все тільки починається. А порятунок утопальника буде справою рук самого утопальника. Для цього потрібно чітко розуміти, яку модель ми хочемо створити. Перш за все, потрібно створити середній клас. Ті країни, де 85% населення – середній клас, і будуть перебувати на плаву. А держави, розколоті на багатих і бідних, де 10% багатих і 90% бідних, приречені на катастрофу. Україна сьогодні пожинає плоди знищення середнього класу”, – заявив Соскін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua