0 800 307 555
0 800 307 555

Binance відкрила позабіржовий майданчик для обміну криптовалют


Binance відкрила позабіржовий майданчик для обміну криптовалют

Криптовалютна біржа Binance приєдналася до загального тренду останнього часу і в цю середу оголосила про відкриття власного позабіржового сервісу, передає Сьогодні.

На відміну від пропозицій деяких інших компаній в цьому просторі, OTC-майданчик Binance дозволить здійснювати обмін виключно між криптовалютами без залучення фіата, але робити це з більшими обсягами, ніж дозволяє основна склянка біржі.

Читайте також: Швейцарський банк відкрив сервіс криптовалютних переказів

Binance не уточнює, які саме активи будуть торгуватися на новій платформі, лише повідомляючи про доступність “безлічі криптовалют, представлених на біржі”. Списання і зарахування коштів буде здійснюватися безпосередньо через основні рахунки користувачів на біржі.

Основними перевагами укладення угод на своїй OTC-платформі Binance називає все те, чим можуть похвалитися аналогічні сервіси конкуруючих компаній: можливість швидкого обміну великого обсягу криптовалют і попереднього визначення ціни виконання, а також конфіденційність, що забезпечується укладанням угод поза основною книги заявок.

До теперішнього моменту власні позабіржові сервіси встигла відкрити ціла низка криптовалютних фірм, у тому числі Bittrex, Coinbase, OKEx, Huobi, Circle, itBit, Kenetic Capital, Genesis Trading і SFOX.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua