0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниця" пояснила, чому підняла ціни на чай і білизну


"Укрзалізниця" пояснила, чому підняла ціни на чай і білизну

АТ “Укрзалізниця” ухвалила рішення про підвищення цін на послуги для пасажирів в поїздах через зростання складових для забезпечення пасажирів, у тому числі матеріалів, палива та електроенергії.

Про це повідомила прес-служба АТ “Укрзалізниці”.

Читайте також: В Укрзалізниці пояснили особливості купівлі пільгових квитків онлайн

“Ціни на послуги для пасажирів переглянуто у зв’язку зі стрімким зростанням вартості складових для забезпечення пасажирів – матеріалів, палива, електроенергії, що впливає на собівартість послуг. Крім того, вартість послуги надання в користування комплекту постільних речей у вагонах, що належать АТ “Укрзалізниця”, нижча, ніж у країнах СНД”, – зазначили у прес-службі УЗ.

При цьому на підприємстві уточнили, що “Укрзалізниця” з 15 січня за рішенням правління компанії ввела в дію єдині ціни на низку основних послуг, що надаються пасажирам. Серед них – користування комплектом постільної білизни в поїздах, оплата за чай, каву і питну воду.

Комплект постільних речей у вагонах СВ всіх категорій поїздів відтепер коштує 60 грн з ПДВ, а в купейних та плацкартних вагонах – 50 грн з ПДВ. Також за результатами моніторингу вартості продукції встановлена єдина ціна чаю, кави та питної води (0,5 л) – це 10 грн з ПДВ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua