0 800 307 555
0 800 307 555

Швейцарський банк відкрив сервіс криптовалютних переказів


Швейцарський банк відкрив сервіс криптовалютних переказів

Приватний швейцарський банк Falcon реалізував можливість здійснення переказів і зберігання криптовалют.

Про це йдеться в прес-релізі, передає Сьогодні.

Згідно з публікацією, індивідуальні та інституційні клієнти банку зможуть переводити і отримувати підтримувані криптовалюти за допомогою окремих гаманців, а також конвертувати цифрові валюти в фіатні. На першому етапі сервіс буде підтримувати лише чотири криптовалюти: біткойн, Bitcoin Cash, Ethereum і Litecoin.

Читайте також: За три роки у світі стало в сім разів більше біткойн-банкоматів

Falcon заявляє, що завдяки його останнім ініціативам для активів, що випускаються на блокчейні, стає доступний повний спектр банківських послуг. Крім іншого, банк включає криптовалюту в портфельну і податкову звітність.

“Falcon скористався черговою нагодою, щоб показати себе лідером простору цифрових активів, з’єднавши традиційний приватний банкінг з інноваційними фінансовими рішеннями”, – заявив CEO компанії Мартін Келлер.

Також банк пропонує послугу зберігання криптовалют, яка, згідно з прес-релізом, пройшла перевірку сторонніх аудиторів, відповідає вимогам протидії відмиванню грошей та ідентифікації клієнтів.

У 2017 році Falcon отримав дозвіл Управління з нагляду за операціями фінансового ринку Швейцарії (FINMA) на роботу з криптовалютными активами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua