0 800 307 555
0 800 307 555

Bloomberg: Україна за рік впала в рейтингу інноваційності


Bloomberg: Україна за рік впала в рейтингу інноваційності

У 2019 році Південна Корея зберегла статус найбільш інноваційної країни в світі. Однак Німеччина наступає їй на п’яти завдяки поліпшенням у сфері досліджень і освіти.

Про це свідчить Bloomberg Innovation Index.

Читайте також: Moody’s підвищило рейтинг України

США цього разу піднялися на восьме місце. Хоча рік тому вони випали з десятки кращих через погані бали за систему освіти.

Тим часом серед найбільших «лузерів» рейтингу 2019 року Bloomberg називає Україну і Туніс. Обидві країни за рік випали з ТОП-50 найбільш інноваційних країн світу.

Власне, ще минулого року Україна посідала 46 місце, але тепер вона втратила цілих сім сходинок і займає 53 позицію.

Найнижчі бали наша країна отримала за невелику кількість інноваційних компаній, які б походили і мали штаб-квартиру в Україні, а також за прогалини в сфері освіти.

Для складання індексу Bloomberg оцінив більш ніж 200 економік. За кожним з критеріїв їм присвоювалися бали від 0 до 100, а потім обчислювали середній бал.

Країни, які не надали дані щодо як мінімум шести критеріїв, були виключені з рейтингу. Таким чином, в рейтингу залишилися лише 95 країн. Але Bloomberg опублікував дані про 60 з них.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua