0 800 307 555
0 800 307 555

Райффайзен Банк Аваль визнано "Кращим провайдером валюто-обмінних операцій в Україні"


Райффайзен Банк Аваль визнано "Кращим провайдером валюто-обмінних операцій в Україні"

18 січня. Київ. – Журнал Global Finance визнав Райффайзен Банк Аваль переможцем у номінаціях «Кращий провайдер валюто-обмінних операцій в Україні» (The World’s Best Foreign Exchange Providers) та вкотре визнав «Кращим банком із торгового фінансування» (The World’s Best Trade Finance Providers) за результатами 19-го щорічного ексклюзивного опитування журналу. Церемонія нагородження переможців відбулася 16 січня 2019 року в Лондоні.

Обсяг транзакцій, ринкова частка, міжнародний масштаб та охоплення бізнесу, якість обслуговування клієнтів, конкурентне ціноутворення та впровадження інноваційних технологій і підходів – ключові критерії, за якими обирали переможців щорічних премій серед фінансових інституцій. Окремо журнал Global Finance при визначенні переможців враховував думки аналітиків та експертів ринків, результати опитувань топ-менеджменту міжнародних та локальних компаній.

«Надання якісних послуг нашим клієнтам є базовою цінністю та основним пріоритетом Райффайзен Банку Аваль. Наша команда щоденно працює над удосконаленням сервісу і його адаптацією під вимоги бізнесу та регулятора. Завдяки такому визнанню авторитетного міжнародного видання наш банк безперечно утверджується в ролі лідера у сфері обслуговування зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств. Але за цим визнанням передусім стоять наші клієнти та партнери, і ми щиро вдячні їм за вибір саме нашої організації. В умовах позитивного тренду на збільшення обсягів експортно-імпортних операцій та послуг з торгового фінансування ми й надалі будемо прагнути ставати кращими для наших клієнтів», – зазначив директор департаменту обслуговування мультинаціональних компаній та торгового фінансування Райффайзен Банку Аваль Сергій Костогриз.

Головний редактор журналу Global Finance Джозеф Джіаррапуто (Joseph D. Giarraputo) зазначив: «Цією нагородою ми відзначаємо фінансові інституції, які демонструють здатність прогнозувати тенденції ринку та допомагають клієнтам адаптуватися до змін на валютному ринку. Світ торгівлі розхитують зростання протекціонізму, технологічні зміни та вихід на ринок альтернативних провайдерів торгового фінансування. Наші переможці опановують ці тренди, надають власним клієнтам консультації та пропонують рішення щодо мінімізації ризиків для досягнення успіху в міжнародному бізнесі».

Журнал Global Finance було засновано 1987 року в США. Його читають у 188 країнах світу. Цільову аудиторію видання складають топ-менеджери та фінансові директори міжнародних та локальних компаній і фінансових установ, які відповідають за прийняття інвестиційних та стратегічних рішень.

Професійні консультації з торгового фінансування ви можете отримати, звернувшись до менеджера Райффайзен Банку Аваль або до Управління торгового фінансування: e-mail: trade.finance@aval.ua, тел. +38-044-495-42-11 або +38-044-495-41-23

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua