0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon попереджає британських продавців про необхідність підготуватися до Brexit


Amazon попереджає британських продавців про необхідність підготуватися до Brexit

Amazon попередила британські компанії, які торгують через її онлайн-платформу, про необхідність підготуватися до можливого виходу Великобританії з ЄС без угоди, щоб уникнути труднощів з поставками товарів клієнтам.

Про це повідомляє Independent.

Компанія написала продавцям у Великій Британії, що відсутність угоди щодо Brexit “може тимчасово перешкоджати транскордонній торгівлі”.

Оскільки угоду Терези Мей про Brexit було відхилено депутатами минулого тижня і жодних ознак консенсусу у Вестмінстері щодо подальших дій немає, Велика Британія ризикує вилетіти з ЄС 29 березня.

Щоб переконатися в готовності продавців, Amazon заявила, що вони повинні розглянути можливість відправки товарів на свої європейські склади до 17 березня.

Продавці повинні підтримувати “стандартний рекомендований мінімум у чотири тижні покриття запасів в будь-який час”, – сказали в Amazon.

Зростання Amazon часто згадується як руйнівна тенденція для малого бізнесу та вуличних магазинів. Але він також став цінним джерелом для продажу невеликих британських фірм, які можуть використовувати ринок технологічного гіганта для залучення глобальної аудиторії.

Довідка finance.ua:

  • Експорт з Великої Британії через Amazon збільшився більш ніж на чверть – з 1,8 млрд фунтів стерлінгів в 2016 році до 2,3 млрд фунтів стерлінгів в 2017 році.
  • Велика Британія збирається залишити блок через 70 днів, якщо статтю 50 не буде скасовано або продовжено – хоча перспективи угоди наразі здаються все більш туманними через обмежений час і глухий кут у Вестмінстері.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua