0 800 307 555
0 800 307 555

Xiaomi представила ручку зі штучним інтелектом, яка вміє говорити


Xiaomi представила ручку зі штучним інтелектом, яка вміє говорити

Youpin, один з дочірніх брендів компанії Xiaomi, представив розумну ручку з системою штучного інтелекту, яка вміє говорити.

Незвичайний гаджет в першу чергу призначений для навчання дітей мовам.

Ручка Machine Island AI, строго кажучи, не є ручкою для письма. Цей пристрій призначений для розпізнавання і читання написаного або надрукованого тексту, для того, щоб прочитати казку, розповісти дитині цікаві факти.

Розумна ручка Xiaomi включає модуль Wi-Fi, який забезпечує необмежену можливість завантаження, автоматичне оновлення контенту. Wi-Fi також дозволяє ручці автоматично читати голосові ресурси, наприклад спеціалізовані збірки оповідань.

Пристрій оснащений системою оцінки якості вимови слів, він дозволяє створювати інтелектуальний звіт про прогрес, якого домігся учень, а також про який інтерес, який проявляє дитина до тієї чи іншої теми, передаючи дані на мобільний пристрій.

Ручка призначена для надання допомоги дітям в п’яти сферах: самообслуговування, соціального, психологічного, когнітивного і логічного мислення. База даних містить 20 підтем, понад 1200 пунктів знань і понад 2000 китайських і англійських слів. Позаяк пристрій призначений для дітей, дизайн ручки у формі ведмедя потрібно оцінювати відповідно до дитячої естетики.

Корпус AI Machine Island виготовлений з силікону з гладкою обробкою. Що стосується дизайну, гаджет має форму звичайної ручки, але отримав міцну конструкцію і дизайн у формі плюшевого ведмедя в краватці. Верхня частина має форму голови з двома антенними вогнями, схожими на вуха. Є отвір для мікрофона у верхній частині під краваткою-метеликом. Кнопки регулювання гучності розміщені на бічній стороні, на іншій стороні є кнопка живлення і порт зарядки USB.

Пристрій має кілька ґраток на задній панелі корпусу динаміка. Це зроблено для того, щоб зробити гаджет схожим на рацію. Наконечник ручки насправді є областю розпізнавання читання, в ньому немає чорнил для письма.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua