"Центренерго" виставлять на конкурс за колишньою стартовою ціною


"Центренерго" виставлять на конкурс за колишньою стартовою ціною

Повторний конкурс з приватизації енергогенерувальної компаніїї ПАТ “Центренерго” буде проведено на колишніх умовах і за колишньою ціною.

Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні в середу, затвердивши перелік об’єктів великої приватизації.

Згідно з рішенням уряду, до переліку, зокрема, включено ВАТ “Центренерго”, приватизацію якого наказано здійснити у відповідність до вимог 4-го абзацу 2-го пункту п’ятого розділу закону “Про приватизацію державного та комунального майна”.

Оперативність прийняття рішення уряду обумовлена необхідністю оголошення конкурсу до закінчення терміну оцінки “Центренерго” (до 31 березня 2019 року).

Конкурс можуть оголосити до кінця січня.

Як повідомлялося, торги з продажу державного пакета акцій ПАТ “Центренерго”, призначені на 13 грудня 2018 року, не відбулися.

Претенденти – ТОВ “Укрдонінвест” і виробниче унітарне підприємство “Нафтобітумний завод” (Білорусь) – не були допущені до участі, оскільки подана ними документація не відповідала вимогам законодавства.

ФДМ виставляв на продаж 78,289% акцій ПАТ “Центренерго” за стартовою ціною 5 млрд 984,992 млн грн. Конкурс мав відбутися за наявності, мінімум, двох учасників, один з яких – іноземний.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua