НБУ виявив 78 нелегальних валютних обмінників в 2018


НБУ виявив 78 нелегальних валютних обмінників в 2018

Національний банк виявив 78 нелегальних пунктів обміну валют в 2018 році.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

Національний банк за минулий рік здійснив 1103 перевірки структурних підрозділів (пунктів обміну валюти) небанківських фінансових установ (НФУ) щодо дотримання порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій.

Перевірки здійснювались в усіх областях України та в Києві.

Серед виявлених порушень порядку здійснення валютно-обмінних операцій суттєвими були такі: проведення валютно-обмінних операцій без відповідного документального оформлення; значна невідповідність між обсягами готівки в касі НФУ і бухгалтерськими звітними документами; ненадання при перевірці документів, матеріалів, інформації за запитом уповноваженого працівника НБУ; перешкоджання проведенню перевірки.

Для зменшення кількості порушень Національний банк неодноразово проводив роз’яснювальну роботу серед керівників НФУ про необхідність дотримання правил здійснення валютно-обмінних операцій.

Крім того, з огляду на зауваження та побажання ринку, Національний банк в 2018 році удосконалив нормативно-правові акти з питань здійснення валютно-обмінних операцій.

Під час проведення перевірок легальних пунктів обміну валют в 2018 році було виявлено 78, які працювали нелегально в Києві, в Закарпатській, Харківській, Донецькій, Львівській, Івано-Франківській, Черкаській, Чернівецькій, Миколаївській, Рівненській та Дніпропетровській областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua