0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's: частка дефолтів компаній зі спекулятивним рейтингом зросте в 2019 р


Moody's: частка дефолтів компаній зі спекулятивним рейтингом зросте в 2019 р

Частка дефолтів серед компаній з рейтингами спекулятивного рівня в світі на кінець 2018 року опустилася до 2,3% порівняно з 2,8% на кінець третього кварталу, повідомило міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service.

Найближчим часом аналітики агентства очікують подальшого зниження показника – до 2% у другому кварталі поточного року.

Однак до кінця 2019 року частка дефолтів може збільшитися до 3% через більш складні ринкові умови на тлі уповільнення темпів економічного зростання, посилення кредитних умов і зростання вартості запозичень, наголошується в повідомленні.

“Ми також очікуємо підвищення волатильності на ринку високоприбуткових активів через невизначеність відносно процентних ставок і геополітичних проблем, включаючи торговельну напруженість між США і Китаєм, хоча більшість компаній з рейтингом Moody’s мають низькі ризики рефінансування в найближчий рік, а корпоративні прибутки і ліквідність залишаються здоровими”, – вважає віце-президент і старший кредитний аналітик Moody’s Шарон Оу.

У грудні в світі про дефолти оголосили 10 компаній зі спекулятивним рейтингом Moody’s, в четвертому кварталі – 17. В результаті за підсумками всього минулого року їх кількість досягла 77, найбільшу кількість дефолтів було відзначено серед рітейлерів (16), а також в нафтогазовій галузі (15).

У США частка дефолтів серед компаній з рейтингами спекулятивного рівня на кінець 2018 року опустилася до 2,8% з 3,3% трьома місяцями раніше, в Європі – до 1,3% з 2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua