В Україну дозволили імпортувати нові авто без ESP - експерт


В Україну дозволили імпортувати нові авто без ESP - експерт

В Україні з 8 січня 2019 року офіційно діє наказ Міністерства інфраструктури України № 561 «Про затвердження Змін до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання» від 23.11.2018.

Про це повідомляє генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

В Україну з цього дня можна імпортувати нові авто без Electronic Stability System-ESP (системи курсової стійкості авто). Рада раніше дозволила ввезення авто навіть Євро-3, а введення Євро-6 перенесли.

Тому нелогічним є дозвіл на ввезення авто з Євро-3 для одних і заборона на ввезення авто без ESP для інших. Практично всі авто Євро-6 оснащені ESP, a ось багато авто навіть Євро-5 такої системи не мають, тому МІУ просто привела Наказ до реалій України. Також у відповідність до Закону про перенесення введення Євро-6 приведені інші норми Наказу.

«Моя думка: ESP в авто необхідне і система курсової стійкості дозволяє врятувати людям життя, але все повинно бути логічним: не можна одним заборонити ввезення авто без ESP (тобто, реально ввести Євро-6), а іншим дозволити ввезення авто НАВІТЬ Євро-3. Закони повинні бути єдині для всіх!”, – резюмував Назаренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua