Глава Renault отримував додаткову зарплату потай від керівництва компанії


Глава Renault отримував додаткову зарплату потай від керівництва компанії

Рада керуючих компанії Renault заявила в четвер, що глава корпорації і екс-глава франко-японського автомобільного альянсу Renault – Nissan – Mitsubishi Карлос Гон отримував додаткову зарплату на додаток до своєї офіційної ставки, про що не було відомо раді.

Про це йдеться в заяві, поширеній за підсумками засідання ради керуючих, що відбулося в четвер у місті Булонь-Бійанкур (на південно-західній околиці Парижа).

Компанія при цьому підкреслила, що попередні результати проведеної перевірки, представлені в четвер, вказали на те, що не було виявлено будь-яких порушень фінансово-бухгалтерських правил щодо того обсягу зарплати, який був виплачений Renault Карлосу Гону в 2017-2018 роках.

“Усі виплати були проведені відповідно до правил, порушень не виявлено”, – йдеться в заяві.

Довідка finance.ua:

  • Карлос Гон і Грег Келлі перебувають у Токійській в’язниці з 19 листопада, коли вони були заарештовані за підозрою в порушенні японського фінансового законодавства. Гон міг за сприяння Келлі приховати справжні розміри своєї винагороди в якості голови ради директорів Nissan в період з 2010 по 2015 рік.
  • 10 грудня вони, вже перебуваючи в ув’язненні, були повторно заарештовані за новою підозрою – в тому, що приховали також винагороду в розмірі 4,2 ​​млрд єн (37 млн ​​доларів), виділену Гону в період з 2015 по 2017 рік.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua