0 800 307 555
0 800 307 555

Аналітики погіршують прогнози прибутку компаній світу найшвидшими темпами з 2009 р


Аналітики погіршують прогнози прибутку компаній світу найшвидшими темпами з 2009 р

Аналітики знижують прогнози прибутку компаній по всьому світу найшвидшими темпами з 2009 року – різниця між кількістю поліпшених і погіршених прогнозів стала максимальною за цей період, свідчать дані Citigroup Inc.

Разом з тим, як пише агентство Bloomberg, оновлені прогнози, ймовірно, вже враховані в котируваннях, оскільки трейдери у грудні панічно розпродавали американські акції.

На думку експертів Barclays Investment Solutions, інвестори вже зіграли на випередження і залишаться в плюсі, навіть якщо прибуток компаній не дотягне до прогнозів.

“Ринки, як зазвичай, обігнали аналітиків”, – говорить головний інвестиційний директор Barclays Investment Solutions Вілл Хоббс.

“Аналітики завжди запізнюються. Я не бачу в цих даних сигналу про обов’язкове погіршенні ситуації і вважаю, що в котируваннях вже враховано багато негативних новин”, – заявив голова відділу макростратегії State Street Global Markets в Європі, Африці і на Близькому Сході Тімоті Граф.

Що буде

За оцінками експертів JPMorgan Asset Management, навіть якщо в США почнеться рецесія (а це зараз зовсім не базовий сценарій) і спад пошириться по всьому світу, темпи скорочення прогнозів і прибутку будуть набагато меншими, ніж у 2007 році. Тоді оцінки аналітиків були знижені на 40%.

Відповідно, і реакція ринку акцій буде більш стриманою.

За даними Citigroup, в кінці грудня і на початку січня найбільше прогнози зі зниженням переглядалися в США і Японії. Якщо розглядати окремі галузі, то лідерами за кількістю погіршених прогнозів стали нафтогазові і високотехнологічні компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua