Борг пільгових споживачів блакитного палива перед Нафтогазом зменшився на 1,4%


Борг пільгових споживачів блакитного палива перед Нафтогазом зменшився на 1,4%

Заборгованість контрагентів, які отримують газ від “Нафтогазу” на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСО), склала 46,9 млрд грн, зменшившись за тиждень на 643 млн грн, або 1,4%.

Про це повідомляє департамент з корпоративних комунікацій НАК «Нафтогаз України».

“За тиждень виробники тепла зменшили борг на 365 млн грн (1,4%), регіональні газозбутові підприємства – на 807 млн грн (4,4%). Підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) збільшили борг на 529 млн грн (15%), – йдеться в повідомленні.

Загалом, теплокомуненерго (ТКЕ) і теплоелектроцентралі (ТЕЦ) заборгували Нафтогазу за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, близько 25,1 млрд грн.

Найбільша сумарна прострочена заборгованість за спожитий газ у цій категорії накопичена у ТКЕ і ТЕЦ Донецької (6 млрд грн), Дніпропетровської (4,3 млрд грн) і Харківської (2,3 млрд грн) областей.

За газ, спожитий для виробництва електроенергії, українські ТЕЦ заборгували близько 4 млрд грн.

З 30 ТЕЦ і 5 генеруючих компаній, яким НАК «Нафтогаз України» поставив природний газ для виробництва електроенергії, мають значну заборгованість 24 споживачі.

Найбільша сумарна прострочена заборгованість – у ПрАТ “Харківська ТЕЦ-5” (1,17 млрд грн), ДП “Сєвєродонецька ТЕЦ” (373 млн грн), ПАТ “Кримтеплоелектроцентраль” (364 млн грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua