0 800 307 555
0 800 307 555

Windows 10 позбавить користувачів 7 ГБ дискового простору


Windows 10 позбавить користувачів 7 ГБ дискового простору

Microsoft зробить процес оновлення Windows 10 більш стабільним на шкоду всьому вільному місцю на диску. Зміни будуть внесені в односторонньому порядку, без згоди користувачів.

Microsoft зробить свою ОС Windows 10 більш «важкою»: вона займе ще більше дискового простору – їй будуть потрібні додаткові 7 ГБ вільного місця. Цей обсяг вона виділить під файли оновлення, передає портал ZDNet з посиланням на прес-службу корпорації Microsoft.

Прагнення забрати у користувача дисковий простір на диску пояснили необхідністю захистити власника комп’ютера або ноутбука від збоїв під час встановлення оновлень. Актуальна зараз версія Windows 10 з кумулятивним пакетом оновлень October Update в разі нестачі вільного простору для завантаження та розпакування свіжих апдейтів згортає весь процес і видає відповідне повідомлення про помилку.

До речі, виникнення цієї помилки саме в процесі оновлення – це прорахунок самої Microsoft: розробники не вбудували функцію перевірки вільного місця безпосередньо до старту завантаження пакетів оновлень. Фактично користувачам, які не бажають витрачати час на багаторазові спроби встановлення апдейтів, доводиться розчищати системний диск вручну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua