У кого були найбільші зарплати у другій половині року (дослідження)


У кого були найбільші зарплати у другій половині року (дослідження)

У Києві у другій половині 2018-го найвищі зарплати отримували будівельники. За рік їхня зарплата зросла на 5 тис. грн.

З січня по березень роботодавці у середньому платили будівельникам 10 тис. грн. У квітні-червні виплати зросли до 12 тис. грн. З липня середня зарплата становить 15 тис. грн, передає olx.ua.

Читайте також: В Україні зростають зарплати і кількість IT-фахівців

Другими у рейтингу найвищих зарплат стали представники домашнього персоналу. Їм у середньому платили 14 тис. грн. Так, на початку року домробітниці, прибиральниці та няні отримували близько 10 тис. грн. У грудні зарплата досягла 18 тис. грн.

У середньому 11 тис. грн у місяць у другій половині 2018-го отримували працівники транспортної галузі. Вище середнього роботодавці готові платити таксистам зі своїм авто і водіям на виробництві.

У сфері виробництва й енергетики у Києві платили зарплату на рівні 10 тис. грн у місяць. В інших промислових містах України виплати були нижчі – 8 тис. грн. Стільки отримували жителі Дніпра та Запоріжжя.

До п’ятірки найбільш оплачуваних робіт увійшли представники аграрної галузі. Середня зарплата в Києві становила 10 тис. грн. Стільки ж платили у Харкові. Водночас 2018-го від роботодавців сільгоспу надходило не так багато пропозицій порівняно з іншими галузями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua