0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів, 27 грудня: підвищення квартплати в Києві, нові пропорції ЄСВ, парковки з електрозарядками


День фінансів, 27 грудня: підвищення квартплати в Києві, нові пропорції ЄСВ, парковки з електрозарядками

Середа, 27 грудня: економічні показники року, причина зростання квартплати в Києві і обов’язкове обладнання парковок електрозарядками.

Кубів озвучив економічні показники України в 2018. Міністр економічного розвитку і торгівлі розповів про економічні показники України в 2018 році. Він зазначив, що економіка України продовжила зростання, прогноз залишається позитивним.

Кабмін затвердив нові пропорції ЄСВ. Уряд підвищив частку єдиного внеску, яка йде на страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві, з 9,1472% до 9,3759%.

НБУ запроваджує новий інструмент капіталізації банків. Основною характеристикою інструменту є здатність поглинати збитки банку (loss absorption mechanism) через конверсію або списання зобов’язань за таким інструментом за рахунок коштів інвесторів, а не за рахунок коштів інших кредиторів та держави.

У Києві підвищують квартплату: скільки доведеться платити. З 1 січня 2019 року Київ підніме квартплату в частині обслуговування будинків та прибудинкової території у зв’язку з підвищенням цін на електроенергію, яка використовується для освітлення місць загального користування і функціонування ліфтів у багатоквартирних будинках.

При цьому владу Києва зобов’язали знизити тарифи на обслуговування прибудинкової території. Апеляційний суд підтвердив рішення про те, що КМДА незаконно підвищила тарифи на обслуговування прибудинкової території, у зв’язку з чим зобов’язав КМДА з 20 грудня 2018 року виставляти рахунки за тарифами, ухваленими до 6 червня 2017 року.

Мінрегіон зобов’яже обладнати парковки електрозарядками. Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ зробить обов’язковим розміщення електрозарядок на автостоянках, повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку Лева Парцхаладзе. Відповідні зміни планується внести до державних будівельних норм.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua