0 800 307 555
0 800 307 555

Зростання роздрібних продажів у США в свята стало найкращим за шість років - MasterCard


Зростання роздрібних продажів у США в свята стало найкращим за шість років - MasterCard

Роздрібні продажі в США без урахування бензину і автомобілів в період з 1 листопада по 24 грудня зросли на 5,1% відносно аналогічного періоду минулого року, свідчать розрахунки платіжної системи MasterCard.

Темпи збільшення продажів стали найкращими за шість років, незважаючи на падіння ринку акцій і тривожні політичні події. Всього за передсвятковий період американці витратили на покупки понад $850 млрд.

“Трейдери з Уолл-стріт носяться, як курчата без голови, тоді як прості споживачі радіють найсильнішому за десятиліття зростанню зарплат”, – говорить глава консалтингової компанії Customer Growth Partners Крейг Джонсон. За його словами, зростання споживчих витрат відбулося завдяки зниженню цін на бензин в останні тижні, викликаному падінням вартості нафти.

Онлайн-магазини, на які припадає приблизно 13% продажів, збільшили реалізацію на 19,1%, при цьому в звичайних магазинах продажі зросли на 3,3%, повідомляється в звіті SpendingPulse.

Максимальне зростання продажів зафіксували магазини одягу – на 7,9%. Тим часом в універмагах продажі скоротилися на 1,3%, частково через закриття багатьох магазинів.

Розрахунки SpendingPulse ґрунтуються на покупках з використанням системи MasterCard і оцінках обсягів інших видів платежів. У ці розрахунки не входять продажі автомобілів, бензину і продовольства, а також ресторанні рахунки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua