0 800 307 555
0 800 307 555

Укргазбанк отримав 15 млн евро торговельного фінансування від європейського банку


Укргазбанк отримав міжбанківський беззаставний кредит у розмірі 15 млн евро строком на 180 днів від провідного європейського банку. Кошти будуть спрямовані на фінансування зовнішньоекономічних торговельних операцій клієнтів Укргазбанку. Про це йдеться на офіційному сайті фінустанови.

На сьогоднішні отримання банком торговельного фінансування від європейської фінансової установи демонструє високий рівень довіри до українського державного банку, перевиконання ним всіх планових показників, у тому числі і за напрямом торговельного фінансування.

Отримання торговельного фінансування відбулося за еталонною та конкурентоспроможною ціною, що дозволить Укргазбанку збільшити підтримку та фінансування зовнішньоекономічних торговельних операцій своїх клієнтів.

94,94% статутного капіталу Укргазбанку належить державі в особі Міністерства фінансів України. 3 2015 року Укргазбанк входить до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (постанова №83 Кабінету Міністрів України).

Також Укргазбанк на сьогодні є єдиним державним банком, що входить у ТОП-5 найстійкіших банків України. За 11 місяців 2018 року чистий прибуток Укргазбанку склав 688 млн грн, що вже перевищує запланований річний показник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua