0 800 307 555
0 800 307 555

Hyundai побудує в Індонезії завод з випуску електромобілів


Hyundai побудує в Індонезії завод з випуску електромобілів

Hyundai Motor планує відкрити виробництво електромобілів в Індонезії. Як повідомило видання Reuters з посиланням на міністра промисловості Індонезії, в рамках програми інвестицій на суму близько $880 млн компанія має намір побудувати завод, здатний випускати 250 тис. одиниць авто, включаючи автомобілі на електротязі.

Індонезія має достатні запаси нікелевих руд – вкрай важливого елемента для літій-іонних батарей, які використовуються в електромобілях.

Міністр зазначив, що 53% автомобілів, вироблених на новому заводі Hyundai, будуть експортуватися в країни Південно-Східної Азії і в Австралії, в той час як решта 47% підуть на внутрішній ринок.

Своїм рішенням побудувати завод в Індонезії виробник намагається зменшити залежність від Китаю – найбільшого світового ринку, де Hyundai і її дочірня компанія Kia зазнають труднощів після минулорічного скандалу між Сеулом і Пекіном. Обидві компанії різко знизили продажі в Китаї своїх автомобілів і зазнають серйозних збитків, зіткнувшись із конкуренцією місцевих автовиробників.

Ще в серпні цього року Reuters повідомило про те, що Hyundai і Kia розглядають можливість перенесення китайського виробництва автомобілів в Південно-Східну Азію для вирішення проблеми надлишку виробничих потужностей і слабких продажів. Наразі Hyundai не має заводів у Південно-Східній Азії, хоча має лінію зі складання автомобілів у В’єтнамі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua