0 800 307 555
0 800 307 555

ЄК розслідує можливу змову банків з метою маніпулювання цінами доларових бондів


ЄК розслідує можливу змову банків з метою маніпулювання цінами доларових бондів

Єврокомісія проводить розслідування щодо можливої змови банків з метою маніпулювання цінами на доларові облігації суверенних і наднаціональних емітентів.

У заяві, поширеній регулятором, зазначається, що ЄК перевіряє “дії певних трейдерів в чотирьох банках”.

В Єврокомісії не наводять назви банків. Однак Credit Suisse і Deutsche Bank опублікували власні заяви, з яких стало зрозуміло, що вони входять у число чотирьох фінінститутів, що перевіряються регулятором.

Розслідування стосується періоду з 2009 року по 2015 рік.

ЄК стверджує, що чотири банки перебували у змові з метою обміну важливою комерційною інформацією щодо доларових бондів суверенних і наднаціональних емітентів, а також державних організацій. Обмін інформацією між трейдерами, ймовірно, відбувався в чат-румах, відзначають в ЄК.

Дії банків могли підривати конкуренцію на вторинному ринку облігацій, вважають в Брюсселі.

Якщо факт маніпулювання банками цінами на облігації буде доведено, Єврокомісія зможе накласти на них штраф у розмірі до 10% річного обороту кожного з фінінститутів, пише газета Financial Times.

Credit Suisse повідомив, що продовжує співпрацювати зі слідством. Deutsche Bank заявив, що “активно співпрацює” з Єврокомісією і “не очікує фінансових штрафів”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua