"Київстар" запустив Mobile ID


"Київстар" запустив Mobile ID

Мобільний оператор компанія “Київстар” запустив сервіс Mobile ID, що дозволяє здійснювати електронну ідентифікацію особи для отримання електронних послуг за допомогою мобільного номера в широку експлуатацію.

Як наголошується в прес-релізі оператора, послуга доступна для підключення в Києві, Дніпрі, Івано-Франківську, Одесі, Харкові, Херсоні, Вінниці, Хмельницькому Львові, Житомирі та Черкасах.

Всього в цих містах відкрито 22 точки видачі SIM-карток Mobile ID і сертифікатів від АЦСК (акредитованого центру сертифікації ключів) органів юстиції. Їх можуть одержувати фізичні особи-підприємці, контрактні абоненти та корпоративні клієнти “Київстар” з будь-якого населеного пункту України.

Оператор підкреслює, що проект реалізовано у партнерстві з АЦСК органів юстиції, який є кваліфікованим постачальником електронних довірчих послуг. Всі пункти видачі SIM-карток Mobile ID пройшли належну сертифікацію, так само, як і працівники, відповідальні за підключення послуги користувачам.

Сервіс Mobile ID може використовуватися для: отримання електронних державних сервісів (водійське посвідчення, реєстрація авто, реєстрація місця проживання, декларація про доходи, голосування та петиції, отримання соціальної допомоги); сфери охорони здоров’я (видача ліків, доступ до історії хвороби, моніторинг показників) і сфери освіти (доступ до сайту навчального закладу та особистого кабінету, дистанційне навчання, отримання довідок, виписок). Його також можна використовувати для фінансового і банківського сектору (платежі, відкриття/закриття рахунків, отримання довідок, страхування, кредитування); корпоративного ринку (вхід системи, документообіг, VPN, мобільність), для онлайн-покупок, аукціонів тощо.

Для підключення до Mobile ID абоненту необхідно звернутися в сертифіковану точку підключення з оригіналами паспорта та ідентифікаційного коду і безкоштовно замінити SIM-картку на нову з підтримкою Mobile ID.

При цьому абонент безкоштовно отримує цифровий сертифікат фізичної або юридичної особи строком на один рік. Вартість користування послугою Mobile ID вже включена в тарифні плани з щомісячною платою від 225 грн/міс., для інших тарифних планів – 50 грн/міс.

Оператор запрошує до співпраці сервіс-провайдерів для спільного розширення доступних населенню онлайн-послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua