0 800 307 555
0 800 307 555

Україна хоче збільшити експорт зерна в Саудівську Аравію


Україна хоче збільшити експорт зерна в Саудівську Аравію

Міжурядова українсько-саудівська комісія з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва розглянула питання збільшення експорту українського зерна.

Про це повідомили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

“Сторонами детально розглядалися питання збільшення експорту українського зерна, враховуючи процедури і правила для участі українських компаній в тендерах по зерну і ячменю, які організовуються Саудівською зерновою організацією”, – йдеться в повідомленні.

У міністерстві уточнили, що 21-23 листопада в Києві відбулося шосте засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва під головуванням віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка і міністра навколишнього середовища, водних ресурсів і сільського господарства королівства Саудівська Аравія Абдулрахмана бін Абдулмухсін Аль-Фадлі.

“Королівство Саудівська Аравія є одним з пріоритетних для України партнерів серед країн Арабського світу. У 2018 році спостерігається позитивна динаміка двосторонньої торгівлі. За 9 місяців 2018 року товарообіг між Україною та Саудівською Аравією збільшився на 12,3% і склав 632,42 млн доларів” , – повідомляють в МЕРТ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua