0 800 307 555
0 800 307 555

Євростат назвав найбагатші і найбідніші країни ЄС (інфографіка)


Євростат назвав найбагатші і найбідніші країни ЄС (інфографіка)

Статистична служба Європейського Союзу оприлюднила дані про фактичне індивідуальне споживанні в 2017 році (Actual Individual Consumption, AIC), яке є показником матеріального добробуту домогосподарств.

Про це повідомляє Євростат.

Дані засновані на паритеті купівельної спроможності, а також на останніх показниках ВВП країн Євросоюзу.

За даними статистичного відомства, в 2017 році показник AIC на душу населення варіювався від 54% в Болгарії до 132% в Люксембурзі.

У десяти країнах-членах ЄС показник був вищим від середнього показника по ЄС. Найвищий рівень був зареєстрований в Люксембурзі, на 32% вище від середнього по ЄС, і в Німеччині – на 22%. За ними йшли Австрія, Данія і Великобританія, де були зафіксовані рівні приблизно на 15% і 20% вищі від середнього по ЄС, і Бельгія, Фінляндія, Нідерланди, Швеція та Франція, рівень яких на 10% вищий від середнього по ЄС.

Споживання на душу населення для 13 держав-членів перебували на середньому по ЄС рівні або на 30% нижче. В Італії, Ірландії і на Кіпрі рівні були менш ніж на 10% нижчими від середнього по ЄС, а в Іспанії, Литві, Чехії та Португалії були між 10% і 20% нижчі.

Мальта, Словенія, Греція, Польща, Словаччина і Естонія були між 20% і на 30% нижче середнього. У п’яти державах-членах AIC на душу населення був більш ніж на 30% нижчим від середнього показника по ЄС. Латвія, Румунія, Хорватія та Угорщина були на 30-40% нижче, в той час як в Болгарії рівень AIC на душу населення більш ніж на 40% нижчий від середнього по ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua