0 800 307 555
0 800 307 555

Українці з січня зможуть здавати зношені банкноти в банки


Українці з січня зможуть здавати зношені банкноти в банки

Українці з нового року зможуть здавати значно зношені гривневі банкноти в регіонах, де відсутні підрозділи Національного банку, в банки, що мають повноваження на зберігання запасів готівки НБУ.

Як повідомляється на сайті регулятора, статус уповноваженого банку мають три банки – “Ощадбанк”, “ПриватБанк” та “Райффайзен Банк Аваль”.

Читайте також: НБУ з початку року утилізувати банкнот на 34,2 млрд гривень

Зазначається, що мова йде про значно пошкоджені банкноти, які втратили платіжні ознаки в результаті пожеж, повеней, забруднення хімікатами.

Банки будуть пакувати ці банкноти і передавати в Національний банк для проведення досліджень.

Нацбанк нагадав, що раніше значно зношені банкноти для проведення досліджень приймали безпосередньо регіональні підрозділи регулятора, і на сьогодні такі підрозділи збереглися в Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Львівській областях та м.Київ.

А finance.ua в свою чергу рекомендує переходити на безготівкові розрахунки. Так ви не лише зможете уникати зношеності купюр, а й отримувати більше вигод: кешбек (повернення частини коштів), знижки, і всілякі бонуси.

Обрати для себе оптимальну картку 💳

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua