0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін затвердив план дій з корпоративного управління "Укрзалізниці"


Кабмін затвердив план дій з корпоративного управління "Укрзалізниці"

Кабінет Міністрів затвердив план дій з корпоративного управління АТ “Укрзалізниця” і зобов’язав щомісяця інформувати про його виконання.

Згідно з документом, до кінця 2018 року наглядова рада “Укрзалізниці” зобов’язана за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі затвердити порядок відбору голови та членів правління, а також – призначити голову правління на підставі подання наглядової ради.

Читайте також: В Укрзалізниці розповіли, як борються з перекупниками білетів

У січні-березні 2019 року планується призначити членів правління, затвердити кодекс корпоративного управління, затвердити довгострокові цілі і сформувати стратегію розвитку підприємства; призначити керівників: з питань комплайенса, з питань управління ризиками.

У квітні-червні планується затвердити ключові KPI компанії, стратегію управління людськими ресурсами, план спадкування для керівників вищої ланки, призначити керівника служби внутрішнього аудиту.

У липні-вересні планується визначити допустимі відхилення від затверджених KPI, позначити ключових працівників в рамках відповідних вертикалей, затвердити робочий план “Укрзалізниці”, провести комплексну оцінку ризиків і затвердити політику управління ризиками у всіх сферах роботи компанії.

У жовтні-грудні – затвердити цільову корпоративну структуру бізнесу компанії, систему звітності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua