0 800 307 555
0 800 307 555

IBM продала програмні активи за 1,8 млрд доларів


IBM продала програмні активи за 1,8 млрд доларів

HCL Technologies повідомила про купівлю у IBM низки програмних активів за 1,8 млрд доларів. Йдеться про найбільше придбання, коли-небудь зроблене індійським постачальником ІТ-послуг.

Про це повідомляє інформаційне агентство “Рейтер”.

За умовами угоди, IBM передасть HCL бізнес, пов’язаний з розвитком семи програмних платформ: Appscan (для безпечної розробки додатків), BigFix (для безпечного керування пристроями), Unica (для автоматизації маркетингу), Commerce (для розвитку омніканальної електронної комерції), Portal, Notes & Domino (засоби електронної пошти та швидкої розробки додатків) і Connections (для спільної роботи). При цьому компанії є партнерами в галузі інтелектуальної власності за п’ятьма з цих продуктів.

“Активи, які ми купуємо, знаходяться в таких великих зростаючих ринкових сферах, як безпека, маркетинг і торгівля, які також є стратегічно важливими сегментами для HCL. Ці продукти добре сприймаються клієнтами та галузевими аналітиками”, – заявив президент і генеральний директор HCL С. Віджаякумар (C Vijayakumar).

Корпорація бачить “величезний потенціал” для створення продуктів типу “як сервіс” шляхом об’єднання наявного і придбаного ПЗ, додав він.

За словами старшого віце-президента IBM Джона Келлі (John Kelly), для компанії настав час відмовитися від цих продуктів, призначених для спільної роботи, маркетингу і комерції, які все частіше поставляються як автономні продукти.

В американській компанії додають, що для неї пріоритетними напрямками для інвестування стали штучний інтелект, Інтернет речей, інформаційна безпека і управління ланцюгами поставок.

Закрити операцію планується в першій половині 2019 року. Спочатку її повинні схвалити регулюючі органи.

Сумарний обсяг ринку, на який націлені продані HCL продукти IBM, оцінюється більш ніж в 50 млрд доларів. За рахунок цієї Угоди HCL розраховує на додаткову виручку в розмірі 650 млн доларів у другий рік після закриття угоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua