0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрпошта" завершила встановлення 5 тис. POS-терміналів у 3200 відділеннях


"Укрпошта" завершила встановлення 5 тис. POS-терміналів у 3200 відділеннях

Публічне акціонерне товариство “Укрпошта” завершило встановлення 5 тис. POS-терміналів у 3 200 відділеннях.

Про це йдеться в повідомленні “Укрпошти”.

“Укрпошта завершила встановлення 5 000 POS-терміналів для прийому оплати платіжними картками в найбільш завантажених поштових відділеннях України в обласних центрах та населених пунктах, де проживає більш ніж 2000 жителів. Тепер компанія входить у топ-5 учасників платіжних систем за кількістю торгових терміналів”, – йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, за допомогою безготівкових розрахунків в майже 3 200 відділеннях “Укрпошти” вже проведено 104 000 транзакцій на суму 44 млн гривень.

Вказується, що при закупівлі обладнання враховані глобальні тренди банківського ринку – POS-термінали оснащені сучасними системами зчитування безконтактних платежів.

Тому клієнти “Укрпошти” можуть здійснити оплату послуг карткою звичним чином, через магнітну стрічку або через PayPass, PayWave, NFC.

В цілому “Укрпошта” закупила через систему електронних торгів ProZorro 5000 POS-терміналів для прийому оплати платіжними картками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua