0 800 307 555
0 800 307 555

Акціонер Альфа-Банку спростував чутки про продаж одного з банків групи - ЗМІ


Акціонер Альфа-Банку спростував чутки про продаж одного з банків групи - ЗМІ

У міжнародній холдингової компанії ABH Holdings, в яку входять “Альфа-Банк” (Україна) і Укрсоцбанк, виключили можливість продажу одного з банків групи. Повідомляє “Апостроф” з посиланням на ексклюзивний коментар акціонера і члена наглядової ради “Альфа-Банку” (Україна), голова ради директорів групи ABH Holdings Петро Авен.

“Ми не отримували жодних пропозицій про продаж “Альфа-Банку” (Росія). Тому немає підстав говорити про можливий продаж ані російського банку, ані інших активів групи. Ми продовжуємо працювати на всіх ринках присутності, і скрізь бізнес прибутковий”, – сказав він.

Чутки про можливий продаж “Альфа-банку” (Росія) державному російському ВТБ, несподівано виникли влітку 2018 року. Основною причиною їх появи став перехід на керівну посаду в російський “Альфа-Банк” одного з менеджерів ВТБ Володимира Верхошинського.

Обидва російські банки спростовували чутки в інтерв’ю провідним ЗМІ. Зокрема, голова ВТБ Банку (Росія) Андрій Костін на початку грудня заявив агентству Reuters: “Ми купувати банк “Альфа” не будемо з кількох причин. По-перше, у нас немає таких сьогодні апетитів. Це дуже велика покупка, у нас немає ні капіталу, та й загалом немає такого завдання”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua