ЄБРР проведе road show пілотного дорожнього ДПП-проекту на $200 млн для Білорусі


ЄБРР проведе road show пілотного дорожнього ДПП-проекту на $200 млн для Білорусі

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) проведе 16 січня у Лондоні road show пілотного проекту державно-приватного партнерства (ДПП) з реконструкції автодороги М10 на території Білорусі. Вкладення в проект оцінюються в $200 млн, реконструювати належить ділянку протяжністю 85 км.

“Ми 16 січня у Лондоні проведемо road-show (проекту з реконструкції автодороги М10 – ред.), і після цього почнеться формальний конкурс – орієнтовно в I кварталі”, – повідомив агентству “Інтерфакс-Захід” голова представництва ЄБРР в Білорусі Олександр Пивоварський.

Проект реалізується на підставі указу президента Білорусі Олександра Лукашенка, підписаного в кінці листопада 2018 року. Йдеться про реконструкцію та технічне обслуговування ділянки дороги М10 Річиця – Калинковичі. Загальний обсяг капзатрат оцінюється в $200 млн.

Угода між урядом Білорусі та ЄБРР з підготовки інфраструктурного проекту “М10” до реалізації на принципах ДПП була підписана в травні 2016 року. Для відбору партнерів буде проведено міжнародний конкурс за підтримки та супроводу ЄБРР.

О. Пивоварський уточнив, що після проведення презентації пропозиції від потенційних інвесторів надійдуть в уряд Білорусі для подальшого вибору переможця на конкурсній основі. Він розраховує, що білоруська сторона завершить вибір партнерів до кінця 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua